Halinów Zakład Komunalny
tworzenie stron
Zakład Komunalny w Halinowie

Zakład Komunalny w Halinowie Sp. z o.o.

Z miłości do wody i środowiska naturalnego

Praca

Zakład Komunalny w Halinowie sp. z o.o. to Spółka która prężnie rozwija się w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Realizując zadania firmy kładziemy nacisk zarówno na satysfakcję klienta jak też na atmosferę pracy. Jeśli Twoim celem jest praca w zgranym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń oczyszczalni ścieków oraz sieci kanalizacyjnej

Wymagania:
a) wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe w zakresie: inżynierii sanitarnej i wodnej, gospodarki wodno-ściekowej, budownictwa wodnego, elektryka, elektronika lub inne pokrewne oraz co najmniej 3 – letni staż pracy,
b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
c) obywatelstwo polskie,
d) nieposzlakowana opinia,
e) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku,
f) prawo jazdy kat. B,

Mile widziane:
a) uprawnienia elektryczne/świadectwo kwalifikacyjne E1 (grupa 1) i D1 (grupa 1).
b) prawo jazdy kat. C.,
c) świadectwo kwalifikacji zawodowej,
d) staż pracy w zakładzie o podobnym profilu działalności,
e) znajomość obsługi komputera pakiet Office: Word, Excel.

2. Skrócony opis stanowiska pracy:
Dozór i obsługa oczyszczalni ścieków i sieci kanalizacyjnej eksploatowanej przez Zakład Komunalny w Halinowie sp. z o. o. polegający przede wszystkim na doglądaniu i obsłudze maszyn oraz urządzeń, kontrolowaniu ich stanu technicznego oraz dokonywaniu bieżących napraw.

3. Zakres obowiązków:
a) nadzór nad ciągiem technologicznym oczyszczania ścieków w celu utrzymania odpowiedniej jakości ścieków odprowadzanych do odbiornika,
b) kontrola, konserwacja, utrzymanie w sprawności i czystości maszyn, urządzeń oraz armatury zamontowanych na poszczególnych obiektach,
c) utrzymanie porządku w budynkach oczyszczalni oraz na terenie, na którym są zlokalizowane są obiekty,
d) pełnienie dyżurów związanych z prawidłowym działaniem urządzeń na oczyszczalni
i w terenie,
e) dozór obiektów technologicznych wchodzących w skład ciągu technologicznego oczyszczania ścieków
f) bsługa stacji zlewnej,
g) utrzymanie dobowej i godzinowej ilości odprowadzanych ścieków zgodnie z obowiązującym pozwoleniem wodno-prawnymi, prowadzenie zeszytu raportów dziennych pracy oczyszczalni (Dziennik pracy oczyszczalni),
h) pobór prób kontrolnych ścieków do analizy fizyko-chemicznej,
i) pobór prób kontrolnych osadu czynnego, osadu nadmiernego do analizy biologiczno-fizyko-chemicznej.
j) obsługa, konserwacja i naprawa sieci kanalizacyjnej wraz z przyłączeniami na terenie Gminy Halinów:
k) dozór i obsługa agregatu prądotwórczego w tym baterii akumulatorów (zgodnie z instrukcją obsługi).
l) pielęgnacja terenu oczyszczalni ścieków.

Możliwość pełnienia dodatkowej funkcji elektryka na obiektach technologicznych w zależności czy kandydat będzie spełniał wymagania w zakresie wykształcenia w branży elektrycznej lub elektronicznej.

Oferujemy:
a) zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
b) pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
c) możliwość osobistego rozwoju zawodowego,
d) liczne szkolenia i kursy,
e) profesjonalne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o dostarczenie CV osobiście do Zakładu Komunalnego w Halinowie sp. z o. o. z siedzibą: ul. Józefa Piłsudskiego 77, 05 – 074 Halinów lub drogą elektroniczną na e-mail: biuro@zakladkomunalny.pl do dnia 29.03.2024 r.

Monter/konserwator w sekcji montażowej i konserwacji zieleni

1. Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe,
- umiejętności pracy w zespole,
- samodzielność podczas wykonywania powierzanych prac, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
- dobra organizacja pracy,
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu instalacji sanitarnych,
- samodzielne wykonywanie instalacji w systemach: uszczelkowych, zaciskowych, gwintowanych, skręcanych, zgrzewanych i montażu armatury,
- umiejętność wykonywania prób i pomiarów instalacji,
- umiejętność organizacji materiałów, sprzętu i narzędzi do montażu,
- możliwa praca w systemie zmianowym,
- prawo jazdy kat. B.

- udokumentowane - minimum 2 - letnie doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku pracy (w firmach wykonawczych lub eksploatacyjnych),
- czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej, projektów i schematów.

2. Zakres obowiązków
- montaż sieci i przyłączy wodociągowych,
- udział w pracach awaryjnych na sieciach wodociągowych,
- wykonywanie prac eksploatacyjnych, konserwacyjnych i remontowych związanych z utrzymaniem systemu dystrybucji wody oraz urządzeń na sieci wodociągowej,
- wykonywanie prac przy budowie i eksploatacji sieci oraz przyłączy wodociągowych,
- wymiana wodomierzy na instalacji prywatnych,
- realizacja prac związanych z utrzymaniem miejskiej zieleni niskiej i wysokiej,
- przestrzeganie obowiązujących przepisów PPOŻ i BHP,
- nadzór i dbałość o powierzony sprzęt,
- reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
- zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

3. To oferujemy:
- stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę w firmie z kilkudziesięcioletnią tradycją,
- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego,
- nowoczesne narzędzia pracy,
- możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych na życie,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, niskooprocentowane pożyczki, itp.),
- kursy zawodowe i szkolenia specjalistyczne.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o dostarczenie CV osobiście do Zakładu Komunalnego w Halinowie sp. z o. o. z siedzibą: ul. Józefa Piłsudskiego 77, 05 – 074 Halinów lub drogą elektroniczną na e-mail: biuro@zakladkomunalny.pl do dnia 08.03.2024 roku.